Prodejkyně/prodejce

Co vás čeká:

  • Tvorba nabídky dle požadavků klienta a přímý prodej
  • Komplexní péče o zákazníka v průběhu celého procesu prodeje vozu
  • Pravidelná komunikace s klienty
  • Práce s interním systémem
  • Zajištění související administrativy
  • Účast na marketingových akcích na podporu prodeje

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti v obchodu (uvítáme i zkušenosti z jiného oboru)
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Výborné komunikační schopnosti, obchodního ducha a vlastní iniciativu
  • Aktivní přístup a orientaci na zákazníka
  • Řidičské oprávnění sk. „B“
  • Znalost AJ/NJ výhodou

Co vám můžeme nabídnout:

  • Prestiž a práce ve stabilní organizaci se zázemím mezinárodní společnosti
  • Nadstandardní platové a pracovní podmínky
  • Zaškolení a další profesní vzdělávání
  • Firemní akce
  • Benefity: příspěvek na stravování, příspěvek na výuku cizího jazyka, služební telefon, volný vstup do sportovního zařízení

Místo výkonu práce je na pobočce:

AMB Praha, Severní 321, 252 25 Ořech - Praha západ

Životopisy zasílejte na email [email protected]

Asistent/ka pro obchodního ředitele

Co vás čeká

  • Vaším úkolem bude zejména efektivní podpora a asistence obchodnímu řediteli

S tím související

  • Podpora prodejního týmu a komunikace s importérem na denní bázi
  • Spolupráce a dohled nad průběhem zpracování reportingů
  • Správa a administrace interních, podpůrných a komunikačních systémů a aplikací
  • Kontrola došlých faktur souvisejících s prodejní činností
  • Pomoc při organizaci marketingových akcí – příprava vozů, POS materiálů apod.
  • Další související front & back office činnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Minimálně 2 roky praxe na pozici asistent/ka
  • Kladný vztah k oblasti auto – moto
  • Základní znalost účetnictví - výhodou
  • Vynikající znalost PC a MS Office – znalost EXCEL podmínkou (bude ověřeno na osobním pohovoru)
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Odolnost vůči stresu a samostatnost v plnění úkolů
  • Týmový duch
  • Disciplinovanost, flexibilita a pečlivost
  • Aktivní řidič sk. B

Co Vám můžeme nabídnout

  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na výuku cizího jazyka
  • Volný vstup do sportovního zařízení

Životopisy zasílejte na email: [email protected]

Automechanik

Požadujeme:

  • odborné vyučení bez maturity,
  • řidičský průkaz min. sk. B,
  • odolnost vůči stresu a zvládání pracovního tempa,
  • trestní bezúhonnost.

Výhodou:

  • praxe v oboru,
  • zkušenosti s prací s diagnostikou.

Nabízíme:

  • velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměňování,
  • práci s nejmodernější automobilovou technikou,
  • odborná školení s certifikací Ford,
  • přátelský kolektiv a práci v příjemném, moderním prostředí,
  • příspěvek na stravování - stravování v závodní jídelně,
  • práci na plný úvazek s nástupem ihned.

Životopisy zasílejte na email: [email protected]

Servisní technik karosárna/ lakovna

Požadujeme:

  • odborné vyučení s maturitou,
  • zkušenosti s prací s PC,

Výhodou:

  • praxe v oboru.